Genotipas.lt pelnė Metų sveikatos paslaugos nominaciją

Vz.lt

Publikuota: 2016-09-28
Apdovanotos inovatyvias paslaugas teikiančios įmonės

„Metų paslaugos 2016“ rinkimuose paskelbtos inovatyvias ir unikalias paslaugas teikiančios Lietuvos įmonės. Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) organizuojamame konkurse dalyvavo beveik pusšimtis bendrovių, jos varžėsi 11 skirtingų kategorijų.

 Tarp nugalėtojų – ir stambios, kelis dešimtmečius rinkoje veikiančios įmonės, šeimos sukurtas smulkus verslas, ir naujausias technologijas pristatančios bendrovės. Inovatyvūs sprendimai, pasak LVK, joms leidžia konkuruoti ne tik vietos, bet ir užsienio rinkose.

„Labiausiai atsižvelgėme į paslaugos inovatyvumą, panaudotus technologinius ir intelektinius sprendimus. Esu įsitikinęs, kad tuo pasižyminčios įmonės yra vedlės į progresą, užtikrina paslaugų kokybę ir išskirtinumą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje“, – renginyje kalbėjo Valdas Sutkus, LVK vadovas.

Nominacijoje „Metų sveikatos paslauga“ geriausi buvo „Genotipas.lt“. Pastarasis parenka vaistus atsižvelgdamas į paciento DNR kodą.

Plačiau: https://www.vz.lt/sektoriai/paslaugos/2016/09/28/apdovanotos-inovatyvias-paslaugas-teikiancios-imones#ixzz5YLDJdAzw