Slapukų politika

UAB „Genotipas“, juridinio asmens kodas 304460006, buveinės adresas Aviečių g. 16 Vilnius (toliau –Bendrovė), savo interneto svetainėje www.genotipas.lt (toliau – Svetainė) naudoja slapukus.

Slapukai – tai nedideli informacijos failai, kuriuos Jūsų naudojamo įrenginio (kompiuterio, telefono ar planšetės) naršyklė priima iš Svetainės ir išsaugo Jūsų įrenginyje. Slapukai leidžia Svetainei prisiminti informaciją apie Jūsų naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus, kad galėtumėte naudotis visomis Svetainės galimybėmis. Taip pat slapukai leidžia stebėti lankymosi Svetainėje dažnumą ir rinkti bendrą statistinę informaciją apie Svetainės lankytojų skaičių. Pažymėtina, jog slapukai neleidžia stebėti visko, ką daro Svetainės lankytojas, jie neišsaugo vartotojų naudojamų slaptažodžių.

Slapukai gali būti sesijos arba nuolatiniai. Sesijos slapukai ištrinami iš kompiuterio, kai naršyklė uždaroma. Tuo tarpu nuolatiniai slapukai yra saugomi kompiuteryje, kol jie bus ištrinti arba jų galiojimo laikas pasibaigs. Nuolatiniai slapukai yra renkami tik Jūsų sutikimo pagrindu.

Bendrovės Svetainėje naudojamų slapukų aprašymas:

Slapuko pavadinimas

Duomenų tvarkymo tikslas/ paskirtis

Sukūrimo momentas

Galiojimo laikas

Naudojami duomenys

PHPSESSID

Slapukas naudojamas vartotojo sesijai palaikyti

Įėjimo į Svetainę momentas

Iki Svetainės lango uždarymo

Unikalus identifikatorius

_ga

Google Analytics slapukas, naudojamas statistinei informacijai apie Svetainės lankomumą rinkti

Įėjimo į Svetainę momentas

2 metai

Unikalus identifikatorius

_gid

Google Analytics slapukas, naudojamas statistinei informacijai apie Svetainės lankomumą rinkti

Įėjimo į Svetainę momentas

24 valandos

Unikalus identifikatorius

spu_box_1174

Slapukas naudojamas informacijai apie Svetainės lankytojo peržiūrėtus ir paslėptus Svetainėje iškylančius informacinius langus (ang. pop-up) išsaugoti

Svetainės informacinio lango uždarymo momentas

7 dienos

Informacinio pranešimo unikalus ID

Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nustatymus, rekomenduojame susipažinti su jos naudojimo žinynu. Jei nenorite, kad slapukai rinktų informaciją, naršyklės nustatymuose atsisakykite slapukų naudojimo. Tačiau tokiais atvejais slapukų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete greitį, apriboti tam tikrų interneto svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Norėdami daugiau sužinoti, kaip valdyti slapukus, apsilankykite adresu: www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.


Taip pat informuojame, kad Bendrovės Svetainėje yra nuorodų į kitų įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad Bendrovė nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei iš Bendrovės Svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo ir / ar slapukų politikomis.

Ši slapukų politika gali būti Bendrovės keičiama ar atnaujinama. Bendrovė informuos lankytojus apie atnaujinimus, Svetainėje pateikdama naują slapukų politikos versiją. Dėl šios priežasties rekomenduojame Jums periodiškai apsilankyti Svetainėje, kurioje visada rasite naujausią slapukų politikos versiją.