Vaistų efektyvumą
Kokios vaistų veikliosios medžiagos tinka pacientui, yra veiksmingos ir nesukelia šalutinio poveikio.
Kokios vaistų veikliosios medžiagos tinka pacientui, yra veiksmingos ir nesukelia šalutinio poveikio.
Kaip paciento organizmas įsisavina skirtingus vaistus.
Kokia yra pacientui gydyti efektyviausia vaistų dozė.
Kaip derinti paciento vartojamus vaistus tarpusavyje.
Pacientams, vartojantiems ar ketinantiems vartoti psichotropinius, kardiologinius, skausmą malšinančius ar kitus vaistus.
Tai paciento personalizuotam gydymui skirtas tyrimas, kai medikamentai parenkami individualiai pagal paciento DNR, t. y. jo genuose užkoduotą informaciją.
Tyrimo ataskaitoje pateikiama informacija skirta tik gydytojui, kuris pagal gautus duomenis gali parinkti ir skirti medikamentus bei tolesnį gydymą. Kartą atlikus vaistų efektyvumo tyrimą, jo kartoti daugiau nebereikia, o esant poreikiui, iš to paties tyrimo galima parinkti įvairius – psichotropinius, kardiologinius, skausmą malšinančius ir kitus vaistus.
Šis tyrimas nustato ir pateikia informaciją ataskaitoje apie tai, kaip Jūsų organizmas toleruoja konkrečias veikliąsias medžiagas ir kurios Jums veiks efektyviausiai. Ištiriame Jūsų organizmo atsaką į daugiau nei 200 skirtingų vaistinių veikliųjų medžiagų. Norėdami pamatyti veikliąsias medžiagas - pasirinkite vaistų kategoriją:
Kiekvienas žmogus turi savo individualų genetinį kodą, dėl kurio pacientams su vienoda diagnoze tie patys vaistai veikia skirtingai.
Psichikos ligos ir PSICHOTROPINŲ VAISTŲ parinkimas.
Širdies bei kraujagyslių ligos ir KARDIOLOGINIŲ VAISTŲ parinkimas.
Tyrimas reikalingas siekiant parinkti tinkamus kardiologinius vaistus bei jų dozę ir sudaryti individualų paciento gydymo planą: venų trombozės, plaučių embolijos profilaktikai ir gydymui; širdies vožtuvų ligos gydymui; komplikacijų, susijusių su prieširdžių virpėjimu arba širdies vožtuvo pakeitimu, kontrolei; gydymui po miokardo infarkto; tromboembolinių komplikacijų profilaktika ir kt.
*http://www.ncbi.nlm.nih.gov/ pmc/articles/PMC3108562/ Crisafulli, Concetta, et al, Pharmacogenetics of Antidepressants. Frontiers in Pharmacology February 2011;2:1-21.
** www.nature.com/jhg/ journal/v58/n6/full/jhg201341a.html
*** Personalized Medicine. 2015;12(2):163-175.
**** Clujul Med. 2015; 88(2): 128–136