APIE MUS

Inovatyvūs genetiniai tyrimai, leidžiantys parinkti efektyvų gydymą ir labiausiai Jums tinkančius vaistus, atskleidžiantys, ar atsinaujins vėžys, šimtu procentų pakeičiantys prostatos biopsiją ar leidžiantys sužinoti vaisiaus apsigimimo riziką be intervencijos – dar prieš pora metų tai buvo nepasiekiama ne tik Lietuvoje, bet ir didesnėje dalyje Europos valstybių.

Genotipas.lt – tai mokslinį išsilavinimą turinčių profesionalų komanda, siekianti Lietuvos žmonėms suteikti galimybę atlikti pačius naujausius medicinos tyrimus, kad jų nereiktų ieškoti kitoje vandenyno pusėje.

Mūsų technologijomis pasitiki Lietuvos medikų bendruomenė –  onkologinio gydymo srities, psichiatrijos, kardiologijos, akušerijos, urologijos ir kitų sričių profesūra. Taip pat išvystėme lankstų ir pacientui patogų mėginių paėmimo vietų tinklą, dirbame su visoje Lietuvoje savo laboratorijas turinčiomis In Medica, SynLab kompanijomis.

Žinome, kad gydymas ir išgijimo galimybės skiriasi, o tikslūs genetinių tyrimų atsakymai dažnai padeda visiškai kita – teisinga linkme pasukti gydymo eigą.

Todėl džiaugiamės, galėdami prisidėti prie daugelio žmonių laimingesnių gydymo istorijų. Tai mus labiausiai motyvuoja darbe ir skatina toliau ieškoti ir pačių naujausių tyrimų technologijų.